Naša rodina a stretnutie so skenarom

Začala by som porekadlom, že „Topiaci sa aj slamky chytá“. V prípade zdravia dieťaťa mi každý normálny rodič dá za pravdu, či už je to „menší“ alebo „väčší“ zdravotný problém, že vás oberá o spánok, trápite sa a najradšej by ste si to odtrpeli za vaše milované dieťa sám.

Nicolasko je moje prvorodené a verte tomu, že po 4 rokoch manželstva vytúžené dieťa. Pôrod prebehol v poriadku, aj keď cisárskym rezom. Nicolasko bol prvých 6 rokov života usmievavé, zlaté dieťa s bežnými detskými radosťami, starosťami a chorobami. Bol síce menšieho vzrastu, občas horšie papal, ale inak bol v poriadku.

Zlom nastal pri nástupe do 1. ročníka základnej školy. Zrazu sme sa začali točiť v chorobách horných dýchacích ciest, brali sme od septembra do decembra 2009 3x antibiotiká, k tomu medrol, promethazin a iné silné lieky. Po nociach som poriadne nespala, lebo som sa bála, že sa mi dieťa od kašľa zadusí. Keď sa z toho na čas dostal a išiel znova na chvíľu do školy, znova chytil nejakú virózu, chrípku alebo prechladnutie. Keď som sa lekárov pýtala, či je to normálne a čo sa deje, dostávala som odpovede, že má oslabenú imunitu (to som vedela už aj ja po toľkých antibiotikách), že bude asi alergik, že má nábeh na astmu a že nech som v pohode, že to je v dnešnej dobe každé druhé dieťa. Medzitým sme stále „frčali“ na Aeriuse – preventívne. No ja som v pohode nebola, skôr naopak. Mala som pocit, že svoje dieťa napchávam liekmi a robím z neho malú chemickú továreň aj keď proti svojej vôli a verte mi 300 vymeškaných ospravedlnených hodín na polročnom vysvedčení mi nepridalo.

Vtedy som dostala od svojej bývalej spolužiačky podnet, či by som neskúsila skenar terapiu. Priznám sa, vždy som bola naklonená bylinkám, homeopatikám a alternatívnej medicíne, ale o skenare som v živote nepočula. Nezaváhala som však ani na minútu a s pani doktorkou Sabovou som sa ihneď spojila v januári 2010. Dostali sme termín a absolvovali prvý cyklus terapií, bolo ich päť. Reakcie boli pre mňa veľmi prekvapujúce. Nicolasko, ktorý bol sám už z toľkých chorôb unavený a niekedy až apatický, bol zrazu plný energie. Začal sa síce odhlieňovať naraz cez tráviací systém aj cez dýchací, ale začal lepšie papať (vďaka tomu, že sa črevá vyčistili) a aj fyzicky napredovať a rýchlejšie rásť. Postupne sme s pani doktorkou odbúrali „závislosť“ na liekoch a intenzívne sme pracovali na vyčistení jeho organizmu od množstva užitých liekov. Dali sme mu dokopy vďaka skenaru, doktorke Sabovej a skenar terapeutke Majke imunitu.

Z môjho syna dnes nie je ani astmatik, ani silný alergik ako mi bolo predpovedané. Aj keď máme alergiu na jednu rastlinku, dnes už viem, že so skenarom a vzácnymi radami pani doktorky Sabovej ju v pohode zvládneme. Dnes mám doma znova pohodové dieťa plné pozitívnej energie a antibiotiká sme neužívali už 3 roky. Musím skonštatovať, že od apríla 2010, kedy sme sa prvýkrát stretli so skenarom sa toho v našej rodine veľa zmenilo. Ja som hrdou dvojnásobnou maminou 2 krásnych a zdravých synov.

Po pôrode som absovovala skenar terapiu aj ja, nakoľko tehotenstvo a pôrod dá zabrať. Každá žena by si zaslúžila možnosť takto krásne sa zregenerovať a rýchlejšie dostať do formy. Zároveň som absolvovala veľmi príjemný, poučný a obzory otvárajúci kurz na homeskenar – t.j. skenar na domáce použite a som jeho hrdou majiteľkou. Mnohé ženy nosia v kabelke rúž, mobil, i-pad a iné potrebnosti - nepotrebnosti. Ja v nej mám určite vždy skenar, ktorý sa stal súčasťou našej rodiny. My sme v ňom nenašli „slamku“, ako som si na začiatku myslela, ale rovno záchranný čln. smile  Touto cestou ďakujem záchrannému tímu Medipulzu MUDr. Natálii Sabovej a Mgr. Majke Benedikovej za ich trpezlivý, láskavý prístup a že zachraňujú najmä naše deti, keď mi rodičia sme už zúfalí.


Vizitka

Mudr. Natália Sabová

Sedmokrásková 3, 821 01 Bratislava


2008–2018 © MediPulz

Súkromné centrum prevencie a regenerácie, Bratislava

Všetky autorské práva vyhradené, kopírovanie a ďalšie rozširovanie obsahu len so súhlasom autora.