Nelka M.

S terapiou SCENAR sme začali cca pred rokom s cieľom skúsiť niečo nové a tiež na odporučenie známych, u ktorých zdravotne ťažko postihnutého synčeka sme videli skutočné pokroky. Musím za seba povedať, že neverím veľmi na iné ako čisto medicínsky podložené a osvedčené terapeutické postupy, no rodič, ktorý ma choré dieťa skúša všetko, čo sa dá... Nelinka mala zo začiatku strach z neznámeho, pretože si pobytov v nemocnici zažila až-až, no napokon sa skamarátila so všetkými.

Na každý jeden cyklus terapie organizmus Nelinky zareagoval, spočiatku sme boli vystrašení, pretože každá výchylka od normálu u nás takmer vždy znamená hospitalizáciu v nemocnici, šlo predovšetkým o horúčky, únavu, pozitívny nález v moči, candidózu... no po 2-3 týždňoch došlo k celkovej stabilizácii a zlepšeniu. Všetci známi a rodina si všimli, aké veľké pokroky urobila Nelinka najmä v rozprávaní, zlepšila sa jej jemná motorika a celkový svalový tonus... jednoznačne môžem povedať, že nám terapia určite pomohla, dokonca sa na každú ďalšiu vždy tešíme, pretože sa v príjemnom prostredí dobre cítime a radi sa tam vraciame.

Pripájam pár fotografií pre porovnanie, aký veľký skok sme počas roku urobili...

...a na záver chcem vysloviť poďakovanie MUDr. Sabovej a jej kolegyni Majke za láskavý a ochotný prístup počas terapií SCENAR.

S pozdravom

 


Vizitka

Mudr. Natália Sabová

Sedmokrásková 3, 821 01 Bratislava


2008–2018 © MediPulz

Súkromné centrum prevencie a regenerácie, Bratislava

Všetky autorské práva vyhradené, kopírovanie a ďalšie rozširovanie obsahu len so súhlasom autora.